Otevírací doba PO-PÁ: 8:00 - 17:00
Potřebujete servis vozu? +420 733 127 666 info@mercedes-motor.cz
Domů / O nás

O nás ještě mnohem více

Jsme víc než obyčejný servis

Moto SPEED své služby na trhu poskytuje již přes 11 let. Za tu dobu jsme stihli zrealizovat přes 10 000 zakázek a oprav. Máme své stálé zákazníky, ale rádi poznáme i vás a vašeho čtyřkolového miláčka. Charakterizuje nás rychlost, kvalita a komunikace se zákazníkem.

Půjčíme vám vůz

Oprava automobilu se někdy může trochu protáhnout. Abyste však zůstali mobilní, půjčíme vám na potřebnou dobu jeden z našich vozů.

Profesionální tým

V našem autoservise na vás čeká tým špičkových profesionálů. Máme klempíře, motoráře a další odborníky, kteří se postarají o kvalitní diagnostiky všech typů vozů.

Jsme levní a kvalitní

Zajišťujeme servis nejen prémiových značek vozidel výrazně levněji než autorizované servisy. Nižší ceny však nijak neubírají na kvalitě prováděných oprav.

Pokud jste vlastníkem vozu značky Mercedes, dáme vám vždy na výběr mezi originálním a neoriginálním dílem. Doporučíme vám, kdy vám bude stačit levnější náhradní díl a kdy je potřeba do něj více investovat.

Vůz dovezeme až k vám

Svým zákazníkům nabízíme službu VIP pick service. To znamená, že jakmile vůz opravíme, dovezeme jej až přímo k vám. Maximálně tak šetříme váš čas.

Více než 800 zakázek

Více než 900 zrealizovaných zakázek ročně!

Olej by nalpnil bazén

Pod rukama nám proteklo tolik oleje, co by naplnil plavecký bazén. +- na litr.

Klínové řemeny až k rovníku

Kdybychom spojily všechny vyměněné klínové řemeny, tak by sahaly až k rovníku!

Kde se nacházíme?

Najdete nás na dobře dostupné ulici Kaštanová 667/141d v Brně. Během návštěvy si vás budeme hýčkat. Máme pro vás připravený pohodlný gauč a pro zkrácení čekání vám nabídneme kávu.

pojedu autem

Autem je to opravdu snadné. Za benzínkou stačí odbočit doprava z hlavní ulice Kaštanová a jet přibližně 160m až k našemu servisu. Máme zde pro zákazníky vyhrazená místa k parkování.

pojedu s MHD

Kousek od autoservisu je zastávka Sokolova, kde staví autobus linky 509. Poté stačí projít ulicí Sklenářská a za ani ne 5 minut jste u nás v servise MOTOSPEED

Aktuální jízdní řád naleznete napříkad zde: IDOS, jízdní řád.

Neradi voláte? Napište nám zde

Zpracování osobních údajů

15 + 7 =

Reference od klientů a firem

Spokojený klient

Spokojený zákazník

Oceňuji přístup mechaniků k opravám vozidla. Vždy se mi snažili maximálně vyjít vstříc a nevnucují mi nejdražší náhradní díly. Líbí se mi, že pokud to jde, nabídnou mi klidně neoriginální díl ve stejné kvalitě.

chci také servis vozu

Firemní zákazník

Firemní klient

Moto SPEED se stará o vozový park naší společnosti a my si nemůžeme ztěžovat. Vše zařídí za nás a komunikace se servisem probíhá na jedničku.

chci také servis vozu

Servis MOTO SPEED

Servis MOTO SPEED

V našem servisu si poradíme z jakýmkoliv typem vozidla. V týmu máme zkušené odborníky, klempíře a motoráře, kteří se žádné vady nezaleknou.

Otevírací doba

po – pá 8:00 – 17:00 h
so – dle dohody

Kontakty

kudy se k nám dostanete?

Přijmeme do svého týmu

Pozice: automechanik

Nástup možný ihned

Mzda od 24 000 Kč čistého
plus benefity pro zaměstance

Pro více informací volejte:

Igor Bažant – majitel: +420 739 333 335

Marek Lanča – vedoucí: +420 733 127 666